Про нас

  Вже майже два роки SPA-салон "Фенікс" дарує тернополянкам та гостям міста неперевершені відчуття краси, молодості та здоров`я.
  Професійні косметологи та масажисти салону "Фенікс" постійно удосконялюються та навчаються нових методик на різноманітних семінарах та тренінгах: курс навчання по апаратній косметології ТОВ "Медичні технології" (м. Львів) та "Б`юті Сервіс" (м. Київ), клінічна техніка масажу "Тоффа" The Dest Results (м. Київ, 2012р.), навчання тайського масажу в "Тайцентрі" (м. Київ, 2011р.), майстер класи на міжнародній виставці "Intersharm" (м. Київ), осінньо-весняні виставки по новітніх косметичних технологіях (м.Львів 2011р. та м. Полтава 2012р.).
  Звичайно, в нашому SPA-салоні ви можете придбати професійну косметику для догляду за шкірою відомих світових брендів. Також в салоні можно придбати подарункові сертифікати до різних подїй у Вашому житті.(Розділ Акціі)
   Унікальні косметичні послуги, оздоровчі масажні процедури та завжди приємні посмішки нашого персоналу чекають на вас за адресою: м. Тернопіль, вул. С.Будного, 32. А

З повагою, адміністрація SPA-салону "Fenix".

 

Это МЫ в полном составе(2012-2013)
А это мы сейчас
В полном сборе 2013-2014.