Догляд за обличчям > Цукрова епіляція (шугарінг) на данний час відсутня

   Шугарінг – це більше ніж депіляція, це чудовий і вишуканий догляд для тіла, який відразу полюбите Ви і Ваша шкіра! Для тих, кому воскова епіляція здається занадто болісною, цукрова депіляція – якраз те, що потрібно.
    Воду і цукор, перетворені за спеціальною технологією в масу, схожу на карамель, м’якими рухами рук наносять на поверхню шкіри в будь-якому місці, де з’явилися настирливі волоски, і акуратно їх видаляють у напрямку росту, що істотно знижує больові відчуття. На відміну від воскової епіляції шкіра після процедури не буде роздратована, і не залишиться зрощених волосків: цукор проникає глибоко в пори, відмінно живить і зволожує шкіру. Волосся почнуть відростати знову приблизно через три тижні. З часів Клеопатри для депіляції використовували цукрову суміш. Ми пропонуємо Вам аналогічний продукт – пасту для депіляції Alexandriya(США) і Alveola(Венгрія) – яка була розроблена відповідно до вимог сучасної косметології. Паста для депіляції складається тільки з натуральних інгредієнтів: цукру і води. І пропонує Вам насолодитися прекрасним результатом і виключно комфортної процедурою, яка може бути як повністю мануальної, так і бандажної. Можливість видалення волосся будь-якої довжини (навіть прядив’яні і вросле) і будь-якого типу всіх зон (в тому числі і тверді). Безболісність процедури, видалення по догляду росту волосся без обламування і вростання, відсутність роздратування і почервоніння, тривалий ефект (від 20 днів) дозволили цукрових пасті отримати у Франції приз "За інноваційних технологій 2006 року." Депіляція цукрової пастою   має такі переваги: Гіпоалергенність – 100% натуральна формула цукор і вода, не містить ароматизаторів, барвників і хімічних добавок, склад не подразнює шкіру, не викликає її почервоніння після процедури.

  

    Ефективність – збільшення тривалості ефекту депіляції за рахунок видалення волосся за напрямком його росту в період анафази, стадія регенерації волосся в цьому випадку збільшується. Гіпотермічний – процедура проводиться при температурі тіла, що виключає можливість опіку і розширення судин. Глибина додатки – глибоке проникнення в волосяний фолікул, оточення волоска і його захоплення видаляє волосся повністю, не ламаючи його і не залишаючи запальних реакцій і врослого волосся. Атравматічность – при проведенні процедури депіляції не видаляються живі клітини шкіри, паста обволікає тільки волоски, їх і видаляє. Зручність – довжини волосся до 5 мм достатньо для якісного проведення процедури; видаляються також врослі волосся, можливо, наносити пасту на одні й ті ж ділянки кілька разів. Гігієнічність – цукор перешкоджає поширенню бактерій. Чистота – після проведення процедури депіляції, залишки пасти легко видаляються з поверхні шкіри і одягу простою водою без спеціальних хімічних засобів.
   Ефект від шугарінгу залежить від особливостей організму, ділянки тіла де проводилася процедура і тримається до 4-х тижнів й більше. При наступних процедурах волосся зникає повністю, бо видаляється разом з цибулиною.
   Послуга Шугаринг на данний час відсутня. Просимо пробачити за незручності.