Догляд за тілом > Очистка організму

Пілінг Оксамитовий
КЕДРОВА БОЧКА в ТЕРНОПОЛІ

      Кедрова бочка являє собою унікальний винахід, яке "з'явилося на світло" ще в давні часи. За своєю дією даний винахід не має світових аналогів, у зв'язку з чим застосовується в народній і традиційній медицині для лікування різноманітних недуг. Однак, кедрова фітобочка використовується не тільки для лікування різних захворювань, її регулярне використання дозволяє відчувати себе бадьоріше і молодше, що, погодьтеся, немаловажний плюсик для сучасної жінки. Після процедури пацієнт завжди відчуває підйом настрою.
   
   Висока ефективність цієї незвичайної методики була підтверджена Науковим центром відновної медицини і курортології МОЗ РФ.

Кедрова бочка, незважаючи на свою унікальність і чудові лікувальні властивості, має досить простий пристрій. Її навіть можна назвати міні-сауною. Для пацієнта в кабіні передбачена лава. Процедура приймається в сидячому положенні, можна спертися на підлокітники. Людина на лаві повинен розміститися з максимальним комфортом, що дозволить йому розслабитися. Тому при бажанні можна відрегулювати лаву по висоті. Під ногами розташовується дерев'яні грати - трапик.
До дерев'яного корпусу додається термостійкий паропровід з штуцером під парогенератор. Продукти очищення організму з кабіни видаляється за допомогою зливу. Парогенератор знаходиться зовні кабіни. Він оснащений регуляторами температурного режиму. Тут же розташована і спеціальна ємність, яка заповнюється фітосбори і пантовимі концентратами.


 
   Потрібно відзначити, що ефірні олії в залежності від того ефекту якого хочемо досягти, а фітосбори необхідні для посилення позитивного ефекту, який пацієнт отримує від даної процедури.
Під час проведення процедури, голова людини розташовується зовні. Таким чином, вона не піддається впливу пара, що дуже важливо для тих, хто погано себе почуває у звичайній парній..
Показання до застосування кедрової бочки
  
  Кедрова бочка показана людям з серцево-судинними захворюваннями. системи. Вона знижує рівень холестерину і відновлює нормальний кровообіг всіх систем.
Особливо рекомендується хворим гіпертонією. Дає ефект при варикозному розширенні вен.
Дана процедура вкрай позитивно впливає на нервову систему людини. Вона також сприяє підвищенню імунітету і нормалізації обміну речовин.
Кедрова бочка полегшує больові відчуття в м'язах і суглобах.Гарна при радикуліті і ревматизмі.
Регулярне застосування фітобочкі допомагає боротися із зайвою вагою. Висока її ефективність при лікуванні целюліту. Очищення пір дозволяє позбутися від підшкірного жиру.
Кедрова бочка також допомагає при деяких шкірних захворюваннях, підвищує потенцію, сприяє відновленню функції дихальних шляхів.
  
  Протипоказання для кедрової бочки
Дана процедура розрахована на оздоровлення організму, проте деяким людям вона все-таки протипоказана. Ігнорування або незнання цих правил може завдати серйозної шкоди здоров'ю. Не можна користуватися кедрової бочкою людям з онкологічними захворюваннями, туберкульозом, цирозом печінки, миготливою аритмією і гострим тромбофлебітом глибоких вен. Протипоказанням є також наявність запальних і серцево-судинних захворювань у стадії загострення, кровотеч і слабкого кровообігу в організмі.
Перед процедурою слід отримати консультацію спеціаліста.

   Кедрова бочка: процедура
Ця процедура не займе багато часу. Бочка нагріється за 5-7 хвилин, тривалість перебування пацієнта в кабіні складає 25-35хвилин. Курс лікування для загального оздоровлення 1 раз на тиждень якщо лікування проводиться з метою усунення деяких хвороб,то процедуру кедрової бочки потрібно застосовувати до часу зникнення ознак хвороби.
Після процедури рекомендується розслабитися, добре буде випити трав`яного чаю.
ІНФРАЧЕРВОНА САУНА(на данний час процедура відсутня)
      Із прадавніх часів люди добре знали доброчинну силу тепла або, говорячи науковою мовою, інфрачервоного випромінювання. Інфрачервоне випромінювання - це частина спектра випромінювання Сонця, яка безпосередньо примикає до червоної частини видимої області спектра і яка має здатність нагрівати більшість предметів. Людське око не в змозі бачити в цій частині спектра, але ми можемо відчувати тепло. Як відомо, будь-який об'єкт, чия температура перевищує (- 273) градусів Цельсія випромінює, а спектр його випромінювання визначається тільки його температурою й випромінювальною здатністю. Інфрачервоне випромінювання має дві важливі характеристики : довжину хвилі (частоту) випромінювання та інтенсивність.
Інфрачервоні промені були відкриті в 1800 році англійським фізиком Вільямом Гершеле. Підрозділяють три області інфрачервоного випромінювання залежно від довжини хвилі: близька (0,75-1,5 мікрометрів), середня (1,5 - 5,6 мкм) і далека (5,6-100 мкм)( 1 мкм=1/1000000 м).
      Інфрачервоні промені абсолютно безпечні для організму людини на відміну від рентгенівських, ультрафіолетових або СХЧ. В інфрачервоному спектрі є область із довжинами хвиль приблизно від 7 до 14 мкм (так звана довгохвильова частина інфрачервоного діапазону), що вчиняє на організм людини по - справжньому унікальну корисну дію. Ця частина інфрачервоного випромінювання відповідає випромінюванню самого людського тіла з максимумом на довжині хвилі близько 10 мкм. Тому будь-яке зовнішнє випромінювання з такими довжинами хвиль наш організм сприймає як "своє". Найвідоміше природнє джерело інфрачервоних променів на нашій Землі - це Сонце, а найвідоміше на Русі штучне джерело довгохвильових інфрачервоних променів - це російська піч, і кожна людина обов'язково випробовувала на собі їх сприятливий вплив.

     Впливаючи на організм людини в довгохвильовій частині інфрачервоного діапазону, можна отримати явище, назване "резонансним поглинанням", при якому зовнішня енергія буде активно поглинатися організмом. У результаті цього впливу підвищується потенційна енергія клітини організму, і з неї виводиться не зв'язана вода, підвищується діяльність специфічних клітинних структур, росте рівень імуноглобулінів, збільшується активність ферментів і эстрогенов, відбуваються й інші біохімічні реакції. Це стосується всіх типів клітин організму й крові.
Тисячоліттями усі культури світу визнавали терапевтичну цінність прогрівання тіла для поліпшення здоров'я, загоєння ран і довголіття. Власне, лікувально-профілактичні методи прогріву й способи їхнього втілення завжди ділилися на 2 види:

- локальний прогрів захворілого органа (рефлектори, розплавлений віск, УВЧ й ін.);
- тотальний прогрів організму (сауна, російська лазня, турецька лазня й т.п.).

До недоліків локального прогріву можна віднести те, що глибинне проникнення тепла відбувається тільки на маленькій ділянці, не впливаючи в цілому на організм. До недоліків тотального - поверхневий прогрів тіла, без проникнення тепла усередину. Ще в далеких 60-х роках учені задалися метою домогтися ефекту глибинного проникнення тепла при тотальному прогріві організму.

     У результаті досліджень були розроблені спеціальні випромінювачі із цирконієвої кераміки, що виділяють інфрачервоні хвилі "середнього" діапазону, довжиною 5,6 - 15 мікрон. Виявилося, що хвилі цієї довжини можуть проникати в людське тіло на глибину до 4 см., роблячи при цьому потужний позитивний вплив на весь організм. Багато років проводилися експерименти, спрямовані на вивчення особливостей проникаючого інфрачервоного випромінювання й виготовлення рекомендацій із правильного його використання. Результатом багаторічних досліджень з'явилося створення інфрачервоних кабін (саун), у яких випромінювачі, розташовані оптимально відносно людського тіла, дозволяють домогтися найбільшого ефекту. Сьогодні інфрачервоні кабіни широко використовуються вдома, у клініках, у фітнес - клубах, басейнах, спортцентрах багатьох країн. Користування ними стало дуже популярним.                                     
                            Сольовий пілінг (см.в розділі  Догляд за тілом )
 
                  
" Оксамитовий догляд" тіла -------пілінг: водорості,морська сіль, базилік. Оксамитова ,доглянута та омолоджена шкіра.Очистка та релакс в одній процедурі.  560грн