Догляд за обличчям > Косметичні маніпуляції

RF ліфтинг - це  безопераційне омолодження шкіри за допомогою радіохвиль.(див. розділ догляд за тілом).            

 Дарсонвалізація


    Дарсонвалізація — метод апаратної косметології, що ґрунтується на використанні змінного імпульсного струму високої частоти (110 кГц), високої напруги (20 кВт) і малої сили (0,02 мА).
Діючим фактором є електричний заряд, що виникає між електродом і тілом пацієнта. Інтенсивність розряду можна змінювати в межах від «тихого» до іскрового. Імпульси струму, подразнюючи периферичні нервові закінчення, сприяють розширенню артеріальних і венозних судин, збільшенню проникності судинних стінок, стимуляції обмінних процесів, тонізують шкіру, мають підсушувальну і протизапальну дію, підсилюють крово- і лімфообіг. Тепловий ефект виражений незначно, що пояснюється малою силою й імпульсним характером діючого струму.
  
   Дарсонвалізація застосовується при лікуванні вугрової хвороби, при себореї, що супроводжується дифузним порідінням волосся на голові, при ліквідації застійних явищ, набряку після пластичних операцій і входить у комплекс таких косметичних процедур, як гігієнічне і лікувальне очищення обличчя, догляд за в'янучою шкірою.
 
    Протипоказаннями для дарсонвалізації є наявність штучного стимулятора серцевого ритму, індивідуальна непереносимість струму, вагітність(з ускладненями).
Перед процедурою електрод попередньо дезінфікують спир¬том. Обличчя клієнта очищують лосьйоном і припудрюють тальком. Потім, установивши (при виключеному апараті) мінімальну потужність, електрод прикладають до шкіри, включають апарат і плавно збільшують потужність до бажаної інтенсивності. Повільними круговими рухами, не відриваючи електрод від шкіри, водять ним по обличчю і шиї за масажними лініями. Для припікання пустул електрод слід трохи відірвати від поверхні шкіри, щоб одержати іскру. Чим більша відстань електрода від шкіри, тим сильніша припікальна дія.
Дарсонвалізацію волосистої частини голови можна проводити при положенні клієнта сидячи чи лежачи. Перед процедурою слід видалити всі шпильки для волосся.
Гребінцевим електродом повільно і плавно виконують рухи, що імітують розчісування, від чола до потилиці, а при короткому волоссі — й у зворотному напрямку. Потужність впливу — до слабких відчуттів поколювання. Тривалість процедури — 8-10 хв., щодня чи через день.

Мікротокова терапія + фотоактивація

Мікротокова терапія являється обов’язковою основою любого косметичного кабінету по догляду за лицем. Метод базується на впливі фізіологічних мікротоків на різні слої шкіри і м’язову систему.
Ефекти мікротокової терапії:
• Ліфтинг
• Іонофорез
• Відновлення цілісності шкіри після операції
• Дезінкрустація
• Відновлення мімічних зморшок і тургора шкіри
Ефекти фото активації:
Активація біохімічних процесів шкіри під дією світла:
• Червоного(підвищення м’язового тонусу ,збільшення вироблення колагену)
• Синього(дезінтоксикація)
• Зеленого(регенерація)
• Інфрачервоного(лазерофорез)

Ультразвук обличчя

Ультразвукові технології знайшли застосування і в косметології.Косметологічний комбайн, що застосовується для проведення даної процедури, багатофункціональний і виконує безліч необхідних операцій:

* Трирівневий пілінг – процедура, призначена для видалення ороговілих шарів шкіри. Застосування пілінгу робить шкіру гладкою і пружною, очищає її, попереджає старіння;
* Зволоження шкіри за допомогою рівномірного розподілу по її поверхні і верствам молекул води. Волога, розподілена таким способом, довго утримується, тим самим підтримуючи шкіру у відмінному стані;
* Поліпшення процесу кровообігу. У результаті даної дії відновлюється місцевий метаболізм, що особливо актуально для в’янучої шкіри, що має сірий відтінок, в якій спостерігається уповільнення всіх процесів регенерації клітин з-за недостатнього надходження різних необхідних поживних речовин через кровоносну систему;
* Клінінг – процедура, спрямована на освітлення шкірних ділянок. Ефективно проведення клінінгу для освітлення пігментних плям, полегшення наслідків надмірного загару. Покращення помітні вже після проведення перших сеансів;
* Ліфтинг на основі мікрострумів. Для проведення даної процедури необхідно нанесення на шкіру обличчя спеціального гелю. За допомогою спеціальних електродів і особливої проводить маски шкіра під впливом мікрострумів очищається і омолоджується.
* «Лазерна голка», застосовувана для ефективного лікування розтяжок, глибоких зморшок, деяких дефектів шкіри. Під впливом "лазера" шкіра оновлюється, набуває відмінний вигляд. Ефект настає не після першої процедури, для видимих поліпшень необхідно провести курс таких процедур, розрахований на проведення 10 таких сеансів;(проводится за допомогою скінінжектора)
* Ультразвукова чистка обличчя.

Сприятливий вплив на шкіру ультразвуку обумовлюється трьома певними факторами впливами – механічним, термічним і фізико-хімічними. Під впливом ультразвуку активізується вироблення колагену і еластину, нормалізуються окислювально-відновні процеси.

Що ж таке ультразвук?

Вухо людини може сприймати пружні хвилі, які поширюються в навколишньому середовищі і мають частоту близько 16-20 кГц. Коливання, що мають більш високу частоту, є ультразвуком і знаходяться за межами чутності. Діапазоном ультразвуку прийнято вважати частотну смугу від 20 тис. до 1 млрд. Гц. Учені давно знали, що таке ультразвук, але практичне його застосування в різних галузях почалося зовсім недавно. На даний момент ультразвук широко застосовується в медицині, промисловості та інших сферах діяльності.

При проведенні ультразвукового впливу в клітинах створюється коливання, під термічним впливом ультразвуку підвищується температура в тканинах (на 1-2 градуси), відбувається посилення обмінних процесів, перебудова клітин. Процедура стимулює  процеси регенерації шкіри.


Протипоказання для проведення ультразвука:


* Наявність захворювань шкіри (екзема, нейродерміт, псоріаз, герпес та інші);
* Невралгія очноямкового і трійчастого нервів;
* Параліч лицьового нерва;
* Різні інфекційні захворювання в гострій стадії;;
* Наявність доброякісних або злоякісних пухлин особи;
* Період після проведення щелепно-лицевого оперативного втручання;
* Проведення хімічного пілінгу 
* Вагітність
В косметології ультразвук використовується головним чином для трьох основних процедур:

 1,      ультразвукова чистка
 2,      фонофорез -              проведення речовин в глибокі слої шкіри)
 3,       мікромасаж -              масаж тканин на клітинному рівні.
  В нашему салоні не проводиться тільки -ультразвукова чистка, тому що вона не є спа-технологією.


Вакуумний масаж обличчя


М’який, ритмічний вакуумний масаж активізує кровообіг шкіри обличчя і стимулює лімфовідтік по лімфатичних судинах, що при регулярному проведенні процедури зменшує набряклість, знімає м’язовий спазм, розгладжує зморшки, активізує обмін речовин і виведення токсинів.

Головний секрет вакуумного масажу - ефект мобілізації. Вакуумний масаж змушує організм задіяти біологічно активні речовини, які циркулюють в крові та клітинах, і направити їх на самозцілення. Сеанси вакуумного масажу позначаться не тільки на шкірі, а й на всьому організмі, наприклад, проходять болі в м’язах і піднімається настрій.

Різноманітні види масажу:
  • класичний
  • пластифікуючий
  • енергетичний
  • французький
  • аплікаторний
  • тоффа
      Вартість процедур уточняти у администратора