Догляд за тілом > Процедури по тілу

Пресотерапія  

Пресотерапія являє собою дозований вплив на шкіру стисненим повітрям
, яке подається через спеціальні чобітки . Це активний механічний лімфодренаж, що стимулює кровообіг, поліпшує відплив лімфи, сприяє виведенню шлаків, підвищує еластичність шкіри.
З пресотерапією добре узгоджується обгортання на основі морських водоростей, а також мануальні техніки масажу.
Показання: набряки, порушення кровообігу в нижніх кінцівках і початкові стадії целюліту, варикозного розширення вен.Основний ефект виражається у лімфо-дренажі та вивільненню шкіри від токсинів.
Протипоказаннями є наявність у клєнта третьої стадії гіпертонії, гострого тромбофлебіту, трофічних виразок, захворювань серцево-судинної системи.
Тривалість процедури — 40 хв. Курс лікування — 10-15 процедур по 2 сеанси на тиждень. Підтримувальне лікування — 1 раз на тиждень.Одна зона--115грн.


Аромамасаж

  Аромамасаж прекрасний спосіб зняти стрес і та позбутися емоційних проблем. Аромамасаж виконується вмасажовуванням у шкіру суміші ефірних олій,які покращують самопочуття людини та занальний фізичний стан.

 Види аромамасажу:
Загальний масаж спини сприяє розслабленню,знімає біль при перенавантаженню,зміцнює імунну систему
Масаж верхнього плечового поясу та голови прекрасний для людей,яких турбує безсоння
Масаж ніг знімає біль та набряки на кінцівках
Масаж рук корисний для людей старшого віку
Масаж лиця дуже добре знімає втому після робочого дня
Тайський традиційний масаж


Процедура "Озон" (озоно-вакуум, ліполіз, міостимуляція)

Що таке міостимуляція?
Міостимуляція - це популярна процедура для корекції зайвої ваги, що дозволяє в короткий проміжок часу, відновити і зміцнити м'язи.

Застосовувані в апаратах імпульси струму впливають на нервові закінчення і м'язи починають активно працювати. Іншими словами, вібрації, що створюються електродами, змушує м'язи скорочуватися і відновлює пошкоджені м'язові волокна. Активна робота м'язів покращує циркуляцію крові і лімфи, активізується обмін речовин, жировий обєм клітини зменшується. В результаті Ви не просто худнете, а й надаєте тілу хорошої форми, при цьому Ви не отримуєте фізичних навантажень, а спокійно відпочиваєте в горизонтальному положенні. Тому міостимуляцію називають «гімнастика для ледачих». Ще одна назва міостимуляції - електрична стимуляція.

Пред процедурою міостимуляції необхідно визначити проблемні зони, які Вас не влаштовують. Це може бути талія і живіт, внутрішня або зовнішня частина стегна, сідниці. Початковий акцент Ви робите на проблемні місця, потім повернетеся до всього тіла. Дуже скоро Ви відчуєте, як ваші м'язи входять в тонус.

Звичайно, можна придбати домашній міостимулятор, але не забувайте, що міостимуляція перш за все медична процедура і проводити її повинні професіонали, які мають великий досвід роботи. Заради справедливості, слід зазначити, що домашній міостимулятор менш потужний, ніж професійний в клініці.

Як будь-яка медична процедура, міостимуляція має ряд протипоказань, таких як: серцево-судинні захворювання, шлунково-кишкового тракту, тромбофлебіт, вагітність і т.д. У будь-якому випадку, перед процедурою необхідна консультація фахівця.

Підводячи підсумки
Звичайно, міостимуляція не панацея і не може вирішити всі проблеми. Тільки комплексний підхід, у тому числі зміна способу життя, допоможуть досягти чудових результатів.Ліполіз
- це фізіологічний термін, що означає розщеплення жирових клітин (від грецьких слів «ліпосом» - жир і «лизис» - розкладання, розпад). Цей природний процес протікає в нашому організмі кожен день при виникненні необхідності в додатковому джерелі енергії, запасом яких і є жирові клітини. Під дією ферментів - ліпаз - відбувається розпад жирів на жирні кислоти і тригліцериди.

Існують дві методики при яких застосовується ліполітичного гелю:

«Надшкірний ліполіз» - Жирові клітини залишаються на місці, але їх розміри помітно зменшуються, як наслідок - зменшуються об'єми, знижується вага, зникає целюліт (набряклий, фіброзний, змішаний),

«Підшкірний ліполіз» - Безпосередній вплив на жирову тканину. Проходить по електродах низькочастотний і низькоінтенсивний імпульс запускає процес розщеплення жирової клітини. Деформовані жирові клітини починають розпадатися, випускаючи в міжклітинний простір продукти обміну, які видаляються (дренуються) за допомогою програми лімфодренажу.

Ця методика не має протипоказань, вона виконується два рази  в тиждень, що важливо для наших пацієнтів, обмежених у часі.SPA-догляд за руками та ногами (скраб вулканічним піском, маска живильна, масаж по масці)

Інфрачервона кабіна (
на данний час процедура відсутня). Альтернатива Кедрова бочка.

     Із прадавніх часів люди добре знали доброчинну силу тепла або, говорячи науковою мовою, інфрачервоного випромінювання. Інфрачервоне випромінювання - це частина спектра випромінювання Сонця, яка безпосередньо примикає до червоної частини видимої області спектра і яка має здатність нагрівати більшість предметів. Людське око не в змозі бачити в цій частині спектра, але ми можемо відчувати тепло. Як відомо, будь-який об'єкт, чия температура перевищує (- 273) градусів Цельсія випромінює, а спектр його випромінювання визначається тільки його температурою й випромінювальною здатністю. Інфрачервоне випромінювання має дві важливі характеристики : довжину хвилі (частоту) випромінювання та інтенсивність.
Інфрачервоні промені були відкриті в 1800 році англійським фізиком Вільямом Гершеле. Підрозділяють три області інфрачервоного випромінювання залежно від довжини хвилі: близька (0,75-1,5 мікрометрів), середня (1,5 - 5,6 мкм) і далека (5,6-100 мкм)( 1 мкм=1/1000000 м).
      Інфрачервоні промені абсолютно безпечні для організму людини на відміну від рентгенівських, ультрафіолетових або СХЧ. В інфрачервоному спектрі є область із довжинами хвиль приблизно від 7 до 14 мкм (так звана довгохвильова частина інфрачервоного діапазону), що вчиняє на організм людини по - справжньому унікальну корисну дію. Ця частина інфрачервоного випромінювання відповідає випромінюванню самого людського тіла з максимумом на довжині хвилі близько 10 мкм. Тому будь-яке зовнішнє випромінювання з такими довжинами хвиль наш організм сприймає як "своє". Найвідоміше природнє джерело інфрачервоних променів на нашій Землі - це Сонце, а найвідоміше на Русі штучне джерело довгохвильових інфрачервоних променів - це російська піч, і кожна людина обов'язково випробовувала на собі їх сприятливий вплив.

     Впливаючи на організм людини в довгохвильовій частині інфрачервоного діапазону, можна отримати явище, назване "резонансним поглинанням", при якому зовнішня енергія буде активно поглинатися організмом. У результаті цього впливу підвищується потенційна енергія клітини організму, і з неї виводиться не зв'язана вода, підвищується діяльність специфічних клітинних структур, росте рівень імуноглобулінів, збільшується активність ферментів і эстрогенов, відбуваються й інші біохімічні реакції. Це стосується всіх типів клітин організму й крові.
Тисячоліттями усі культури світу визнавали терапевтичну цінність прогрівання тіла для поліпшення здоров'я, загоєння ран і довголіття. Власне, лікувально-профілактичні методи прогріву й способи їхнього втілення завжди ділилися на 2 види:

- локальний прогрів захворілого органа (рефлектори, розплавлений віск, УВЧ й ін.);
- тотальний прогрів організму (сауна, російська лазня, турецька лазня й т.п.).

Остеопатичні процедури 

Слім-масаж


Озоно-вакуумний роликовий масаж(фото)

Кавітація і RF-ліфтинг - новий підхід
      
Досить часто проблеми надмірної ваги і зниження тонусу шкіри нерозривно пов’язані одна з одною, більше того, нерідко одне тягне за собою інше. Дійсно, часто після дієти людина втрачає кілька кілограмів, але в той же час його шкіра стає в’ялою і атонічной.
Прибрати зайві сантиметри і в той же час відновити тонус шкіри стало сьогодні реальністю, завдяки новітнім відкриттям у галузі естетичної медицини.
Cпа-салон Fenix представляє вам унікальну методику, яка поєднує одночасно методику кавітації і вплив радіочастоти (RF-ліфтинг), що дозволяє зменшити локальні жирові відкладення і підвищити тонус шкіри.
З одного боку, кавітація дозволяє скорегувати фігуру, впливаючи на надлишкові жирові відкладення, а також усунути ліпоми і негативні наслідки ліпосакції, а з іншого – радіочастота (RF-ліфтинг), яка усуває птоз тканин, підсилює лімфодренаж, має дію детоксикації, коригує розтяжки.
Ультразвукова кавітація дозволяє направлено руйнувати жирові відкладення, причому робити це нетравматично і безболісно – під час процедури пацієнт відчуває лише приємне тепло і легке поколювання.
Крім руйнування жирових відкладень, процедура кавітації стимулює кровообіг і лімфодренаж тканин. За рахунок відновлення колагенових і еластинових волокон відбувається розгладження зморшок і складок, відновлюються колір і еластичність шкіри.
Кавітація є оптимальним варіантом, якщо ви вирішили позбутися від вираженого целюліту і жирових відкладень в проблемних зонах (живіт, стегна, боки, спина, сідниці) без операційного втручання.
RF-ліфтинг – ефективна безопераційна методика підтяжки та омолодження обличчя і тіла. Позбавлення від зморшок, відновлення пружності шкіри обличчя, ефективна підтяжка.
RF-ліфтинг допомогає поліпшити колір шкіри обличчя і тіла, усуває дрібні дефекти, такі як пігментні плями, веснянки, червоні «зірочки» сосудинок, а також підтягнути шкіру без операцій та ін’єкцій. RF-ліфтинг шкіри обличчя і тіла – безпечна і ефективна процедура омолодження яка сьогодні доступна всім нашим клієнтам.
RF- ліфтинг - це процедура не тільки зіставна з пластичною операцією, а й у певних аспектах значно її перевершує.
RF- ліфтинг дозволить вашій шкірі більш щільно прилягати до м’язів за рахунок посилення між ними синтезу колагену, шкіра стане більш щільною і пружною. Долаючи опір струму, виникає термічний ефект, який підтягує шкіру до м’язів, що перешкоджає відновленню жирових відкладень в проблемних зонах.
Cпа-салон Fenix виконує вплив двома методиками під час однієї процедури на багатофункціональному апараті для корекції фігури 5в1 МК 2013 (WL808C). При цьому відбувається посилення ефекту і економія дорогоцінного часу пацієнта і косметолога. Дуже важливо, що обидві методики працюють одночасно за допомогою однієї маніпули.
Протипоказання та рекомендації
Спеціальної підготовки до процедур не потрібно, також як і догляду за шкірою після сеансу.
Ефект від процедури кавітації помітний відразу ж після першого сеансу і посилюється в наступні кілька днів. За один сеанс може бути виведено з організму до 15 см3 жиру. Це відповідає втраті обсягу в талії від 3 до 5 см після одного сеансу кавітації. Після видалення розщеплених продуктів, накопичення жиру в обробленій області тіла стає вкрай важким. Пацієнт втрачає після процедури, як обсяг, так і вагу. Але треба враховувати, що жирова тканина, займаючи великий обсяг, має невисоку щільність і є внаслідок цього досить легкою, тому, насамперед клієнт зауважує втрату об’єму. Після процедур рекомендується активний спосіб життя, правильне харчування.
Результат від RF-ліфтингу буде помітний відразу після першої процедури: шкіра підтягується, поліпшується її структура з подальшим поліпшенням протягом 2-4 місяців. Процедура абсолютно безболісна і не викликає неприємних відчуттів. Ви забудете про проблеми целюліту і бугристости шкіри на животі, стегнах і сідницях.
Час процедури становить 20 - 60 хвилин, після неї не рекомендується приймати сонячні ванни і відвідувати сауну. Щоб уникнути лущення і почервоніння, шкіру пацієнта під час процедури захищають за допомогою спеціального гелю.

Показання до застосування:
 зайві жирові відкладення
 целюліт
 корекція дефектів після хірургічної ліпосакції
 видалення ліпом (жировиків).
До початку сеансу з вами проведе бесіду косметолог, який виявить, чи немає у вас одного з протипоказань для виконання термоліфтингу:
Протипоказання:
 вагітність
 захворювання імунної системи
 порушеннях згортання крові
 гепатит, ниркова недостатність
 цукровому діабет
 остеопороз
 вплив у зоні ран.
Переваги методу:
 Відсутність травм і періоду реабілітації
 Відсутність больових відчуттів і гематом
 Довговічність досягнутого результату
 Досягнення швидкого естетичного ефекту
 Відсутність естетичних дефектів ( провалів шкіри , горбистості , синців і больових відчуттів)
Ціна повністю виправдана швидкими, вираженими і стійкими результатами від даної процедури. Молодість, на жаль, не можна повернути, але продовжити її – цілком можливо. Головне – довіритися професіоналам і вибрати салон, співпраця з яким виявиться для вас приємною і корисною. Cпа-салон Fenix чекає своїх клієнток і сподівається, що разом ми доб’ємося тих результатів, про які ви навіть не мріяли.